Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
FutbolSpor Ekstra

Beşiktaş Teklifi Kabul Etti! Weghorst İstanbul’dan Ayrıldı…

Beşiktaş ile Weghorst - Manchester United - Burnley arasındaki kör düğüm olan transfer sonunda çözüldü. Beşiktaş, sözleşme feshini kabul ettiğini bildirdi. Eşyalarını toplayarak İstanbul’dan ayrılan Hollandalı futbolcu özel uçakla İngiltere'ye gitti.

Haftaya damgasını vuran Beşiktaş Wout Weghorst krizinde ayrılık ön plana çıktı. Taraflar arasında varılan anlaşma ile sözleşme fesh edildi. Sözleşmesi fesh edilen Hollandalı futbolcu İstanbul’dan ayrılarak İngiltere’ye gitti.

Dün İdmana Çıkmamasının Nedeni Belli Oldu

Permiler Lig’de yer alan Manchester United takımı ile anlaşma yapan ve Beşiktaş tarafından bırakılması için gün sayan Weghorst, önceki gün takımla çalışmış fakat başlayan ağrılardan dolayı salonda takım arkadaşlarından ayrı olarak çalışan Hollandalı golcü riske girmemek için idmanlara çıkmadı.

Eşyalarını Toplayarak İngiltere’ye Gitti

Daha önce Manchester takımında menajerlik görevini üstlenen Erik ten Hag’ın bulunduğu muhitten ev tuttuğu haberleri ile öne çıkan

Weghorst’un İstanbul’daki eşyalarını toplayarak ailesi ile birlikte İstanbul’dan ayrılarak uçak ile İngiltere’ye gittiği bildirildi.

Beşiktaş Sözleşme Feshi İçin ‘Evet’ Dedi!

Beşiktaş yönetimi geride kalan günler için  ‘Weghorst’un sözleşmesinde 2.5 milyon Euro tutarlı bir çıkış maddesi olduğu’ yönündeki haberi yalanladı.

Burnley ile Manchester United arasında yapılan görüşmelerde 3 milyon euro fesih bedeli kabul edildi. Ön planda olan haberlere göre

Manchester United, kiralık sözleşmenin feshi için Beşiktaş yönetimine 3 milyon Euro ödeme yapacak. Kısa süre içinde ünlü futbolcunun sözleşmesi fesh edileceği bununla ilgili açıklama yapılacağı bekleniyor.

 Derbi Maçta Sahaya Çıkabilir

İstanbul’dan ayrılarak Beşiktaş takımından Manchester’e transfer olan Weghorst’un Cumartesi günü oynanacak derbi maçta yeni takımında görev alarak sahaya çıkma ihtimali bulunuyor. Cumartesi günkü maçta görev alabilmesi için, Cuma gecesine kadar transferin tescil edilmesi gerekiyor.

Aboubakar ile Görüşmeler Devam Ediyor

Weghorst ile yollarını ayıran Beşiktaş Vincent Aboubakar ile görüşmelerine devam ediyor. Oyuncu ile yapılan ilk görüşmede olumlu sonuçlar alındı. 30 yaşındaki Kamerun’lu oyuncuyu tekrar renklerine bağlamak istiyor. Oyuncunun ise siyah beyaz formayı giymeye hazır olduğu öğrenildi.  Weghorst’un gidişi ile Aboubakar’la görüşmeleri daha da sıklaştı. Birkaç gün için de ise transferin bitmesi gerekiyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu