Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Futbol

Fenerbahçe Arda Güler’in 1500 Dakika Oynama Şartını Kaldırıyor! Genç Yetenekle Yeni Kontrat İmzalanacak!

Fenerbahçe, Arda Güler ile 2027/28 sezonuna kadar geçerli sözleşme imzalanacak. Sarı lacivertlilerin hem yetenekli hem de takıma katkı sağlayan başarılı oyuncusu Arda, Şubat ayında profesyonel sözleşme imza hakkı elde edilecek.

Arda Güler’in 18 yaşına basmasına az bir zaman kaldı. Bu süre zarfında genç yeteneğin artık profesyonel kontrat imzalayabileceği öğrenildi. Arda Güler’in yeni sözleşmesi ise merak ediliyor. Fenerbahçe, futbolcusu için önemli bir sözleşme hazırlayacak.

Fenerbahçe, Arda Güler ve ailesiyle prensipte anlaştı. Genç futbolcu, 25 Şubat’ta 18 yaşına basacak. Böylece profesyonel statüde sözleşme imzalama hakkı kazanacak Arda ile hemen beş yıllık yeni kontrat yapılacak.

SÜRE GARANTİSİ KALKIYOR

Arda Güler’in yeni sözleşmesi 2027-28 sezon sonuna kadar olacak. Sözcü’den İrfan Yirmibeş’in haberine göre; Çok tartışılan ‘1500 dakika oynamazsa 5 milyon euroya serbest kalır’ maddesi bu anlaşmada bulunmayacak.

ÇIKIŞ MADDESİ OLMAYACAK

Sarı-lacivertliler, çıkış bedeli de koymak istemiyor. Yöneticiler ile Güler ailesi arasında güvene dayalı bir ilişki var. Yönetimin tavrı, ‘Arda gözbebeğimiz. Değerini bulunca önünü açarız’ şeklinde. Arda’nın Avrupa’da önce Fenerbahçe’yle ses getirmesi hedefleniyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu