Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Futbol

Fenerbahçe’de Altay Bayındır Krizi! Fenerbahçe görüşmeleri kesti…

Fenerbahçe'de kaleci Altay Bayındır'ın performansında düşmelere başladı. Taraftarın hedefinde olan kaleci, teknik heyet tarafından korunsa da yönetim yeni kontrat pazarlıklarında ön plana çıkmak istemiyor. Yönetim ile köprüleri atmak noktasına kadar gelindi. Fenerbahçe’de Altay krizi büyüyor…

Sözleşmesi sezon sonu bitecek olan kaleci Altay Bayındır’ın sözleşmesinin uzatılması için yöneticiler ile pazarlıkta olan milli eldiven ile yönetim arasında sorunlar yaşanıyor. Başkan Ali Koç ise Altay ile yola devam edeceklerini umut ediyor. Uzun süren pazarlık sürecinin formaliteden ibaret olduğunu ifade eden başkan, tekrardan yollarına devam edeceğini umut ediyor. Sezon başından itibaren iniş çıkışlı performans sergileyen futbolcu taraftar tarafından protesto ediliyor. Taraftar yönünden artık istenmeyen kişi olarak ilan edilen Altay, yüksek ücret istemesi ile tüm şimşekleri üzerine çekti. Yüksek ücretten dolayı görüşmelerin tıkanmasına neden olan futbolcu taraftarın sabrını taşımasının yanı sıra yönetimin de sabrını taşırdı. İstenmeyen duruma düşün futbolcu yönetim ile ücret konusunda anlaşmak istiyor.

Milli Eldivenden İmza Parası Talebi

Halen 6 milyon TL garanti ücret üzerinden oynayan Altay Bayındır yeni kontrat için yönetim tarafından kendisine 20 milyon lira önerildi. Görüşmeleri yürüten menajeri tarafından yapılan açıklamada futbolcuya yurtdışından tekliflerin geldiğini belirterek rakamın bu nedenden dolayı arttırılmasını istedi. Gelen görüşler arasında imza parası talep edildiği varsayılıyor. Kaleci tarafından sergilenen bu tavrın Başkan Ali Koç tarafından çok etik olmadığı öğrenilerek bu konuda kızgınlığını dile getirdi.

Futbolcu tarafından sergilenen bu davranışların yönetim açısından riskli olduğu ve görüşmeleri kesintiye uğratacağı tahmin ediliyor. Derbi sonrası Başkan Ali Koç’a sorulan soruların yanıtsız kalmasında pazarlığında etkisi olduğu kayıt edildi. Bu konuda fazla konuşmak istemeyen Başkan suskunluğunu bozmuyor.

Osman Ertuğrul Çetin’den Alınan Mesaj

Altay Bayındır ile ilgili bilgiler futbolcunun geleceği ile Arda Güler pazarlıklarına göre şekillenecek. Fenerbahçe ile Gençlerbirliği arasında olan Arda Güler pazarlıkları da gündem de yer aldı. Başkent ekibi, sarı lacivertli takımdan 19 yaşında olan potansiyeli güçlü Osman Ertuğrul Çetin’i istiyor. Fenerbahçe cephesinde ise Altay ayrılacak düşünceleri ön planda olduğu için bu futbolcunun verilemeyeceği ortaya çıkıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu