Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Futbol

Fenerbahçeli Arda Güler’in Takipleştiği Fenomen Büyük Ses Getirdi!

Fenerbahçe'nin başarılı futbolcusu Arda Güler, gösterdiği performans ile adından söz ettiriyor. Şimdi ise sosyal medyada takipleştiği fenomen ile gündem oldu.

Fenerbahçeli Arda Güler’in sosyal medyadan takipleşmeye başladığı isim dikkat çekti. Paylaştığı fotoğraflarla dikkat çeken fenomen ile takipleşmeleri gündem oldu. Peki Arda Güler’in takipçileri bu durumu nasıl karşıladı?

Türk futbolunun göz bebeği Arda Güler, Fenerbahçe formasıyla çıktığı maçlarda şov yapmaya devam ediyor. Genç yıldız, saha dışında yaptıklarıyla da gündeme gelmeye başladı.

KARŞILIKLI TAKİPLEŞTİLER

Sosyal medya fenomeni “pdm.clara”, Arda Güler’i sosyal medyada takip etti. Takip isteğine geri dönen Güler’in bu hareketi sonrası ise fenomen hesabın takipçi sayısında oldukça belirgin bir artış oldu.

YORUM YAĞDI

İkilinin karşılıklı takipleşmesi sonrası Arda Güler’e mesaj, “pdm.clara” hesabındaki fotoğraflara ise Türk takipçilerden yorum yağdı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu