Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Gündem

Fiyatlar Uçmuş Olsa Bile Yeni Skoda Fabia İlgi Görüyor! Yeni Fiyat Listesi Yayınlandı!

Yeni Skoda Fabia, geçtiğimiz yılın Mart ayında Türkiye’de satışa çıkmıştı. Otomotiv ve hafif ticari araç pazarları, normal dönemde en yüksek satış sonuçlarını elde etmesine rağmen, otomobilin yüksek maliyeti ve ayırt edici özellikleri nedeniyle ilgi uyandırdı.

Skoda Fabia, Nihayet Geçen Yılın Mart Ayında Türkiye’de Yollara Çıktı

Skoda Fabia’nın motorunda bir litrelik, üç silindirli bir turbo ünitesi bulunuyor. Türkiye’de gördüğümüz seçenekler 95 ve 110 beygir güç çıkışına sahip. Araba, üst düzey ve orta düzey donanım paketleri ile birlikte gelir. Kullanıcı ayrıca 110 beygir gücündeki Elite ve DSG şanzımanlı Premium versiyonları arasında seçim yapabiliyor. Yeni Skoda Fabia’nın performans odaklı olduğunu söyleyebiliriz. Yapılan değişikliklerle kullanıcılara sportif bir sürüş deneyimi yaşatmayı amaçlıyor. Sınıfının lideri olmaya aday yeni Skoda Fabia şehir içi kullanıma çok uygun. Bu araba birçok tanınmış model araba ile rekabet ediyor.

Bu arabanın şasisi ve süspansiyonu tamamen özelleştirilebilir. Bu aracın uzunluğu ve genişliği, atalarına kıyasla 111 milimetre arttı. Aks mesafesi 94 mm artarken, yükseklik 23 mm azaldı. Ayrıca bagaj kapasitesinde de 50 litre artış var. Skoda Fabia 1460 mm yüksekliğinde ve 1780 mm genişliğindedir. Arka koltuklar katlandığında aracın toplam bagaj hacmi 380 litreden 1190 litreye çıkıyor. Dolayısıyla yeni Skoda Fabia’nın iç mekan yaşam alanı konforunu ön planda tuttuğunu söyleyebiliriz. Skoda Superb, sunduğu sayısız olanak nedeniyle pazara hakim olma yönünde kararlı bir şekilde ilerlemesine rağmen, yeni Skoda Fabia, 1.0 litrelik TSI üç silindirli turbo motorla yollara çıkıyor. Donanım seviyesine bağlı olarak, otomobilin içi ya 10,2 inçlik tamamen dijital gösterge paneli veya 3,5 inçlik gösterge bilgi ekranı.

Skoda Fabia Ocak 2023 Fiyat Listesi

Son dönemde yürürlüğe giren ÖTV vergi mevzuatı ile Fabia fiyatları düştü. Ancak sonraki fiyat artışı yeni yılda da devam etti.

  • TSI 95 PS Elite Ocak 2023 fiyatı 454 bin 141 TL
  • TSI 110 PS DSG Elite Ocak 2023 fiyatı 520 bin 557 TL
  • TSI 110 PS DSG Premium Ocak 2023 fiyatı 605 bin 973 TL

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu