Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Gündem

İstanbul Kartal’da 2 Kadının Ölümüne Neden Olan Adam Kendi Canına Kıymaya Kalktı!

İstanbul Kartal’da meydana gelen olayla birlikte 2 kadının ölü olarak bulunduğu belirtilmişti. Daha sonra ihbarda bulunan M.P ise kendi canına kıymaya kalktı. Hastanelik olan ve yaralı olarak ele geçiren M.P için soruşturma sürüyor.

İstanbul’daki olayda 2 kadının öldürüldüğü belirtildi. M.P’nin işlediği cinayetten sonra kendini ihbar etmesi ve intihar girişiminde bulunması gündem oldu. Emniyet ekipleri anlık olarak olay yerine sevk edildi.

İstanbul Kartal’da yaşanan korkunç olayda, 2 kadın bir evde ölü bulundu. Olay, evde iki kadının ölü olduğunu söyleyen M.P.’nin (30) polisi aramasıyla ortaya çıktı. Polisin yaptığı incelemede, şahsın iki bayanı öldürdüğü belirlendi. Kendisi de yaralı olarak ele geçirilen M.P.’nin intihar girişimine kalkışarak kendini yaraladığı da tespit edildi.

Ölen bayanların kimlikleri de belirlendi; Noter katibi olan Dilara Gültay (23) ve bir elektronik firmasında çalışan Cansu Demirel (30) yaşamını yitirdi.

Daha önce de sabıkalı olan şahsın, cinayetleri gerçekleştirdiği evinde yapılan aramada ise; şizofreni ilacı, fare zehri ve uyuşturucu madde de bulundu.

Hayatlarını kaybeden bayanların yakınları, olaydan bir gün önce kayıp başvurusunda bulunmuş.

M.P. intihar girişiminde bulunduğunda yaralanmış ve bu yaralanmadan dolayı da hastaneye başvurmuş.

Kartal’da 4 katlı bir binanın 1. katında gece saatlerinde yaşanan elim olay tüm apartman ve mahalle sakinlerini oldukça üzdü.

Cinayet haberleri ve işleniş biçimlerindeki tüyler ürperten yöntemleri duyduğumuzda, toplum olarak ‘nereye gidiyoruz böyle!’ demekten de kendimizi alamıyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu