Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Futbol

Messi ve Ronaldo’nun Maçına Bilet için 50 Milyon TL İstendi!

Futbolseverlerin belki de son defa Ronaldo ile Messi'yi yan yana göreceği maç için bilet satışları bitti. Bir bilet sahibi ise kendi biletini 50 milyon TL'ye satıyor!

Messi ve Ronaldo’nun karşıya geleceği hazırlık maçı için düğmeye basıldı. Biletler bir anda tükendi. Bir bilet sahibinin kendi biletini 50  milyon TL’ye satması ise şaşırttı. Açık artırmada bu bileti kimin satın alacağı merak konusu haline geldi.

Dünya futbolunun iki yıldızı, Ronaldo ile Messi belki de son kez aynı sahaya çıkacak. Futbolseverlerin heyecanla beklediği mücadele için “Hayallerin ötesinde” adıyla bir bilet açık artırmaya çıkardı.

BİLETİN AYRICALIKLARI

“Hayallerin ötesinde” adıyla satışa çıkan biletin sahibi, maçı kazanan takımın seremonisine katılacak, soyunma odasına girecek ve iki dünya yıldızı ile tanışacak.

50 MİLYON LİRALIK TEKLİF

Özel bilet için şu ana kadar en yüksek teklifi Suudi bir iş insanının verdiği belirtildi. İş insanı bilet için 50.5 milyon liralık teklif yaptı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu