Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Gündem

PTT Vakıfbank ve Ziraat Bankası Düğmeye Bastı! Emeklilere 80 Bin TL Ödenecek! Bu Duyuruyu Kaçıran Çok Üzülür!

PTT'den yapılan açıklamaya göre Ziraat Bankası Vakıfbank emeklilere 80 bin TL nakit kredi ödemeye başladı. PTT, Ziraat Bankası veya Vakıfbank aracılığıyla nakit kredi başvurusu yapan tüm vatandaşların 80 bin TL'ye kadar kredi ödemesini kolay ve hızlı bir şekilde hiçbir problem yaşamadan diledikleri zaman alabilecekleri açıklandı.

Emeklilerin en çok tercih ettiği bu üç banka, işlemlerinizi hızlı bir şekilde tamamlamanızı sağlayacak ve onaylanan kredileri dilediğiniz zaman hesabınıza yükleyerek istediğiniz şekilde kullanabileceksiniz. Emekliler özellikle kamu kurumlarını tercih ederken düşük faizli kredi kullanmayı da bir hayli seviyor. 80.000 TL’ye kadar olan bu krediler için 24 ay vadeli ödeme planı oluşturulması, daha önce hiç banka kredisi kullanmamış vatandaşların da ödemelerini hızlı bir şekilde hesaplarına almalarına net bir şekilde olanak sağlıyor.

PTT Emekli Kredisi Dikkat Çekiyor

PTT emekli hesabınız ile kredi kullanmak istiyorsanız başvurunuzu yaparak işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. PTT yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranız kullanılarak 30 50’ye mesaj gönderilebilir. Vatandaşların PTT yazıp boşluk bırakmaları ve kimlik numaralarını mesaj olarak göndermeleri halinde kayıtlı cep telefon numaralarını kullanarak tüm işlemlerini gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

Kredi sonucunu 5 dakika içinde alacaksınız ve onaylanırsa genel müdürlük sizinle iletişime geçerek parayı nasıl kullanmayı planladığınızı da net bir şekilde soracaktır. PTT’den emekli maaşı alanlar da PTT şubelerine giderek kimliklerini ibraz ederek gişe çalışanlarının yardımıyla kredi kartlarını diledikleri gibi kullanabilir ve kredi talebinde bulunabilirler.

Ziraat Bankası Vakıfbank’tan Emekli Kredisi Kampanyası.

Ziraat Bankası ve Vakıfbank kampanyalarında emekli maaşlarını hesaba 24 ay 80 bin TL’ye kadar ödeme yapacaklarını açıkladı. Ziraat Bankası ve Vakıfbank, ihtiyaç duyduğunuz her an düşük faiz oranlarıyla kullanabileceğiniz 80 Bin Türk Lirası nakit kredi imkanı sunuyor. Bankaların ortaya koyduğu tek ihtiyaç, müşteri olmanız ve emekli maaşınızı onlardan tahsil etmeniz olacaktır. Maaş taşıma işlemlerinizi tamamladıktan sonra emekli maaşınız Ziraat Bankası Vakıfbank aracılığıyla alınmadıysa hızlı bir şekilde başvuruda bulunabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu