Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Gündem

Samsung Galaxy M14 5G’nin En Önemli Özellikleri Sonunda Belli Oldu!

Samsung Galaxy M14 5G model numarası SM-M146B/DSN, FCC veri tabanında bulundu. O halde cihaz kullanıcılara ne sağlayacak? Önümüzdeki ay piyasaya çıkması beklenen Galaxy S23 serisi ile birlikte Samsung, giriş seviyesi ve orta seviye pazara odaklanmış durumda. Galaxy M14 5G de bu durumda öne çıkan cihazlardan biri. Vaatler ve sızıntılarla akıllı telefon, bir süredir gündemde olan bir konu. Son olarak, cihaz FCC veri tabanında ortaya çıktı ve şarj oranları halka açıklandı.

Kullanıcılar Galaxy M14 5G’den Ne Beklemeli?

Samsung Galaxy M14 5G model numarası SM-M146B/DSN, FCC veri tabanında bulundu. İlişkili sertifika, akıllı telefonun tüm teknik ayrıntılarını listelemez. Bunun yerine 25W şarj hızlarının destekleneceğini açıkça ortaya koyuyor. Ek olarak, cihazın yakın zamanda Geekbench veritabanında aynı model numarasıyla göründüğünü belirtmek gerekir. Çoklu çekirdek testlerinde 2.051, tek çekirdek testlerinde ise 751 puan alan modelin CPU’su Exynos 1330. Ayrıca 4 GB RAM de tüketicilere sunulacak. Doğal olarak artık pek çok RAM alternatifinin olması çok muhtemel.

Samsung Galaxy M14 5G’nin Özellikleri

Şirketin yaklaşmakta olan M serisi akıllı telefonuyla ilgili birkaç söylenti doğru olabilir. Cihaz başlangıçta performans için üreticinin kendi Exynos 1330 yonga setine güvenecek. Mevcut yonga setinin 4 GB RAM ile kullanılacağı tahmin ediliyor. Telefonun ekranının 90Hz gibi yüksek yenileme hızına sahip 6,5 inçlik HD Plus AMOLED panele sahip olacağı söyleniyor ki bu önceki modelden pek bir şey değiştirmeyecek. Ürünün LCD selefinin diğer ekran özellikleri için aynı değerlere sahip olduğuna dikkat etmek önemlidir.

25W oranında şarj edilebilen cihazın bataryasının boyutu şu an için netlik kazanmadı. Ön tarafta, Samsung’un yeni bütçe dostu canavarı bizi tek bir merkeze hizalanmış sensör ve üçlü bir arka kamera düzenlemesi ile karşılayabilir.

Samsung 2023’te İş Modelini Değiştirecek

Apple, Çin merkezli akıllı telefon üreticilerinin ortaya çıkışını gözden kaçırmak istemeyen Samsung için hâlâ gerçek bir rakip. Bu nedenle, 2023 akıllı telefon sürümlerinin bir dizi iddialı özellik sunacağı tahmin ediliyor. Samsung, Exynos için hazırlık aşamasında yeni bir yonga seti oluşturmaya başladı. 2016 yılında Qualcomm’dan Samsung’a geçiş yapan Choi Won-joon, yeni mobil çip birimini oluşturmaktan sorumlu olacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu