Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Gündem

Toyota Sonunda Sevilen Modelin Fiyatını Değiştirdi!

Toyota Corolla’nın en güncel fiyat listesine buradan ulaşabilirsiniz. Ocak ayı Toyota Corolla fiyat listesi merak uyandırıyor. Gelin detayları birlikte inceleyelim. Ülkemizde en çok tanınan sedan markalarından biri Toyota Corolla’dır. Bugün size en güncel fiyat listesini sunacağız. Son yılların en popüler sedan aracı Toyota Corolla oldu. Ocak ayı fiyat listesine de bakmakta fayda var. Toyota Corolla’nın aylık fiyat değişiklikleri oldukça merak uyandırıyor. Toyota Corolla standart donanım olarak 1.5 litrelik benzinli motora sahip ve 471 litrelik bagaj hacmine sahip.

İç Mekan ve Tasarım

Yollarda mevcut bir model olduğu için Corolla’nın tasarımını tartışmaya gerek yok. İçeriden kısaca bahsetmek gerekirse, yüksek kalitede malzemelerin kullanıldığı ön konsolun işçiliği de başarılı. Toyota Corolla, boyutlarıyla dikkatleri hızla iç mekana çekiyor. Yeni Corolla 2640 mm dingil mesafesi, 4370 mm uzunluk, 1790 mm genişlik ve 1460 mm yüksekliğe sahip. Corolla’nın geniş kabini, konfor beklentilerini bu şekilde karşılıyor. Arabanın konsolunda çok güzel, ipeksi bir his var. Yeni Corolla modellerinin çoğunda bas-çalıştır ve pasif giriş bulunur. Ambiyans Işık Paketi, ön ve arka klima kontrolü ve ısıtmalı ön koltuklar üst paketlerdeki seçeneklerden sadece birkaçıdır.

2021 Toyota Corolla

Toyota Corolla’nın bagajı tam olarak 471 litre alıyor. Corolla’nın araç içi eğlence sistemi, Apple CarPlay ve Android Auto bağlantısına sahip 8 inç dokunmatik ekrana sahiptir. Araba için yükseltme seçenekleri arasında kablosuz şarj ve bir JBL ses sistemi yer alıyor. Araç, sürücü ve sürüş destek teknolojileri açısından da aynı şekilde oldukça gelişmiş. Otomobil, standart donanım olarak otomatik acil fren sistemi, şerit tutma yardımı ve uyarlanabilir hız sabitleyici gibi özellikler de içeriyor.

Toyota Corolla Fiyat Listesi

  • Corolla 1.5 Vision satış fiyatı 642.000 TL
  • Corolla 1.5 Vision Multidrive S satış fiyatı 670.300 TL
  • Corolla 1.5 Dream satış fiyatı 709.900 TL
  • Corolla 1.5 Dream Multidrive S satış fiyatı 738.150 TL
  • Corolla 1.5 Flame Multidrive S satış fiyatı 785.000 TL
  • Corolla 1.5 Flame X-Pack Multidrive S satış fiyatı 828.650 TL
  • Corolla 1.5 Passion X-Pack Multidrive S satış fiyatı 896.550

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu