Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Futbol

Transfer İçin Devre Girdiler! Altay Bayındır’a Dev Talip…

Jorge Jesus yönetiminde göstermiş olduğu performans ile son dönemde adından söz ettiren Altay Bayındır’a dev talip. Avrupa devi Altay Bayındır için devreye girdi. Çizme basınında yer alan bilgiye göre Serie A devinin tecrübeli eldiveni transfer etmek için listesine dâhil ettiğini duyurdu.

Fenerbahçe’nin tecrübeli kaptanı olan Altay Bayındır için Avrupa’dan talip var. Tecrübeli kaleciyi renklerine bağlamak için yaşanan gelişmeleri İtalyan basınında duyurdu. Serie A devinin transfer edeceği diğer isimler de ortaya çıkmış oldu. Ayrıntılar basına açıklandı…

Fenerbahçe’de 2019-2020 sezonunda 1 milyon 500 bin Euro bedel ile kadrosuna dâhil ettiği Altay Bayındır, sarı lacivertli takımda, takım kaptanlığına kadar yükseldi. Süper Lig’de göstermiş olduğu performans ile Avrupa takımlarının listesinde yer almayı başardı. 24 yaşında olan başarılı file bekçisi Bayındır, son dönemde form düşüklüğü yaşıyor. Bu performans düşüklüğünden dolayı taraftarı tepkisini çekiyor.

En son oynan Fenerbahçe’nin Galatasaray derbi maçta kalesinde gördüğü 3 gol, Altay Bayındır ile yapılacak sözleşmenin askıya alınmasın neden oldu. Fenerbahçe ile Altay Bayındır tarafından askıya alınan sözleşme iddiaları İtalyan basınında yer aldı.

Altay Bayındır İle Görüşmeleri Askıya Alındı

Sarı-lacivertliler yıllık olarak 6 milyon TL garanti ücret ile oynatmış oldukları başarılı kaleci için yeni sözleşmenin askıya alındığını açıkladı. Başarılı kaleci ile yeni sözleşme görüşmelerinde 25 milyon TL istemesi görüşmelerin tıkanmasına neden oldu. Menajeri tarafından yapılan açıklamada başarılı kaleci için yurt dışından tekliflerin geldiği iddia edildi. 24 yaşındaki kaleci eldiven imza parası istemesi nedeni ile görüşmeler askıya alınmıştı.

Ali Koç Soruları Yanıtsız Bıraktı

Sezon başında taraftarın yapmış olduğu tepkiye rağmen Jorge Jesus ve Ali Koç tarafından tecrübeli kaleciye destek verildi. Derbi maçtan sona gösterilen tepkiler ile ilgili kendisine yöneltilen soruları cevapsız bıraktı.

Başarılı Kaleciye Inter Talip Oldu

İtalyan basınında yer alan haberlere göre Fenerbahçe taraftarları tarafından çok eleştirilen Altay Bayındır transfer haberleri ile gündemini koruyor. Inter başarılı kaleci için devreye girdi. Sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan kaleciyi renklerine bağlamak istiyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu